Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EINAR BERGER (1893-1960): Motiv med båtar, signerad, olja på pannå, ca 31x39,5 cm
815935
2020-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här