Edition Luxe Georg Jensen Armbandsur
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
GEORG JENSEN, armbandsur, formgiven av Henning Koppel, quartzverk, stål, safirglas, kronograf med minut och timräknare, datum, pärlemorurtavla, diamantindex ca 0.17 ct TW, krona med monogram, senare präglad läderrem ej original, sölja original, ref nr. 417, serie nr. 000015, diam ca 38 mm, ficka med garanti daterad deceber 2019, manual samt box original medföljer
Mindre bruksslitage. Box saknar dela av inredning. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
815939
2020-10-25