Edition Luxe Georg Jensen Armbandsur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GEORG JENSEN, armbandsur, formgiven av Henning Koppel, quartzverk, stål, safirglas, kronograf med minut och timräknare, datum, pärlemorurtavla, diamantindex ca 0.17 ct TW, krona med monogram, senare präglad läderrem ej original, sölja original, ref nr. 417, serie nr. 000015, diam ca 38 mm, ficka med garanti daterad deceber 2019, manual samt box original medföljer

Mindre bruksslitage. Box saknar dela av inredning. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

815939

2020-10-25