Soffbord med 1 par pallar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD MED PALLAR, 3 dlr, Peru, 1900-talets andra hälft, svarvade, kopplade ben av trä, skiva och sitsar klädda med präglat skinn, etikettmärkta, bordets höjd ca 43, 51x128, pallar diameter 37, höjd ca 30 cm vardera
Bruksslitage
815946
2020-10-01