Blombord Ingvar Andersson

Blombord Ingvar Andersson
Blombord Ingvar Andersson
Blombord Ingvar Andersson
Blombord Ingvar Andersson
Blombord Ingvar Andersson
Blombord Ingvar Andersson
Blombord Ingvar Andersson
Blombord Ingvar Andersson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGVAR ANDERSSON, "Florida", blombord, (Stockum), teak, plåttråg, stämplat Averskogs Möbelfabrik Lammhult Made In Sweden, höjd ca 43, 140x45 cm

Bruksslitage

815955

2020-09-23