Uppläggningsfat Kina 1700-tal

Uppläggningsfat Kina 1700-tal
Uppläggningsfat Kina 1700-tal
Uppläggningsfat Kina 1700-tal
Uppläggningsfat Kina 1700-tal
Uppläggningsfat Kina 1700-tal
Uppläggningsfat Kina 1700-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått med trana och hjort i landskapsscen, 28 x 38,5 cm

Smärre nagg

815969

2020-10-25