Penselvaser Kina 18/1900-tal

Penselvaser Kina 18/1900-tal
Penselvaser Kina 18/1900-tal
Penselvaser Kina 18/1900-tal
Penselvaser Kina 18/1900-tal
Penselvaser Kina 18/1900-tal
Penselvaser Kina 18/1900-tal
Penselvaser Kina 18/1900-tal
Penselvaser Kina 18/1900-tal
Penselvaser Kina 18/1900-tal
Penselvaser Kina 18/1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PENSELVASER, 2 st, Kina, 18/1900-tal, dekor med människoscener, kalligrafi, höjder ca 28-29 cm

Kuntoraportti

Slitage

816008

Päivämäärä:

2020-10-02