Penselvaser Kina 18/1900-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PENSELVASER, 2 st, Kina, 18/1900-tal, dekor med människoscener, kalligrafi, höjder ca 28-29 cm
Kuntoraportti
Slitage
816008
Päivämäärä:
2020-10-02