Skulptur Gustavsberg

Skulptur Gustavsberg
Skulptur Gustavsberg
Skulptur Gustavsberg
Skulptur Gustavsberg
Skulptur Gustavsberg
Skulptur Gustavsberg
Skulptur Gustavsberg
Skulptur Gustavsberg
Skulptur Gustavsberg
Skulptur Gustavsberg
Skulptur Gustavsberg
Skulptur Gustavsberg

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

GUSTAVSBERG, skulptur, parian, 1900-talets första hälft, kvinna med barn och korg, höjd ca 41 cm

Spricka, lagningar

816019

2020-10-02