Klubbat för:
160 EUR
Schätzwert
200 EUR
Beschreibung
TENNSTOP, barock, stämplad I-PF 1735, höjd 30 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, små skador
816023
2020-09-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner