Barock tennstop 1735

Barock tennstop 1735
Barock tennstop 1735
Barock tennstop 1735
Barock tennstop 1735
Barock tennstop 1735
Barock tennstop 1735
Barock tennstop 1735
Barock tennstop 1735

Klubbat för:

160 EUR

Schätzwert

200 EUR

Beschreibung

TENNSTOP, barock, stämplad I-PF 1735, höjd 30 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, små skador

816023

2020-09-27