Jardinjär 1800-tal majolika

Jardinjär 1800-tal majolika
Jardinjär 1800-tal majolika
Jardinjär 1800-tal majolika
Jardinjär 1800-tal majolika
Jardinjär 1800-tal majolika
Jardinjär 1800-tal majolika
Jardinjär 1800-tal majolika
Jardinjär 1800-tal majolika
Jardinjär 1800-tal majolika
Jardinjär 1800-tal majolika
Jardinjär 1800-tal majolika
Jardinjär 1800-tal majolika

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JARDINJÄR, 1800-talets slut, majolika, dekor med kvinna, märkning i botten, höjd ca 50, längd 48 cm

kvinna med nagg

816031

2020-10-02