Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROMERO BRITTO (född 1963): Girl on bicycle, signerad Romero Britto, numrerad 125/300, handkolorerad serigrafi, 71,5x71,5 cm
Obetydliga repor
816034
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här