Satsbord/ Bord 3 delar Slutarp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD, 3 st, 1960/70-tal, teak, etikettmärkta Slutarp, höjd ca 50(46), 50,5(40)x38 cm

Bruksslitage, enstaka repor

816037

2020-10-01