Chesterfield fåtöljer

Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer
Chesterfield fåtöljer

Klubbat för:

2 800 SEK

3 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Chesterfield, England, 1900-talets andra hälft, klädsel i djuphäftat brunt skinn, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, repor

816043

2020-09-25