Klubbat för:
2 800 SEK
3 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Chesterfield, England, 1900-talets andra hälft, klädsel i djuphäftat brunt skinn, sitthöjd ca 41 cm
Slitage, repor
816043
2020-09-25