Bord Orienten
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BORD, Orienten, 1800/1900-tal, tvådelat med avtagbar skiva, rikligt skuren, och genombruten dekor, underrede med fabeldjur och fåglar med ringar i näbben, mörkbehandlat trä, höjd ca 80, diameter 110 cm
Kuntoraportti
Nagg, sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage
816045
Päivämäärä:
2020-10-01