Bord Orienten

Bord Orienten
Bord Orienten
Bord Orienten
Bord Orienten
Bord Orienten
Bord Orienten
Bord Orienten
Bord Orienten
Bord Orienten
Bord Orienten

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

BORD, Orienten, 1800/1900-tal, tvådelat med avtagbar skiva, rikligt skuren, och genombruten dekor, underrede med fabeldjur och fåglar med ringar i näbben, mörkbehandlat trä, höjd ca 80, diameter 110 cm

Kuntoraportti

Nagg, sprickor, bruks och åldersrelaterat slitage

816045

Päivämäärä:

2020-10-01