Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 1 par, Orienten, 1800/1900-tal, rikligt skuren och genombruten dekor, stoppad dyna med textil, förmodligen enare klädsel, sitthöjd ca 33, högsta höjd 93 cm

NAgg, sprickor, någoty lösa fogar, bruks och åldersrelaterat slitage

816051

2020-10-01