Jacob Tostrup armband brosch

Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch
Jacob Tostrup armband brosch

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JACOB TOSTRUP, armband, brosch, förgyllt silver, olikfärgad emaljdekor, Oslo omkring 1900, längd ca 19 cm resp. 4,2 cm, total vikt ca 35 g

Smärre emaljslitage

816055

2020-09-28