Sminkbord samt stol teak
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SMINKBORD samt STOL, 1900-talets mitt, teakfanér, sminkbord invändigt med fack och spegel, stol i textilklädsel, höjd på bordet ca 70(109), 82x45, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, repor, märken, fläckar
816067
2020-10-01