Sminkbord samt stol teak

Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak
Sminkbord samt stol teak

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMINKBORD samt STOL, 1900-talets mitt, teakfanér, sminkbord invändigt med fack och spegel, stol i textilklädsel, höjd på bordet ca 70(109), 82x45, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, repor, märken, fläckar

816067

2020-10-01