Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNUSDOSA, 1700-tal, rokoko, mässing, dekor av bl.a. rocailler, ca 3x7x5,5 cm
Gångjärn av, i övrigt bruksslitage
816117
2020-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här