Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, nationalromantik, tidigt 1900-tal, 5 lådor, utfällbar, skuren dekor i form av grenar och löv, nyckel finns, höjd ca 91 samt 50x27 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

816125

2020-10-01