Vas Meiji

Vas Meiji
Vas Meiji
Vas Meiji
Vas Meiji
Vas Meiji
Vas Meiji
Vas Meiji
Vas Meiji
Vas Meiji
Vas Meiji
Vas Meiji
Vas Meiji

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, porslin, Satsuma, Japan, Meiji (1868-1912), förgylld och polykrom dekor av bl a drakar, höjd 30 cm

Krackelyrer

816131

2020-09-23