Konrad Ekdahl-Askim

Konrad Ekdahl-Askim
Konrad Ekdahl-Askim

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONRAD EKDAHL-ASKIM (1910 - 2002), "Lador", olja på pannå, signerad och daterad 41, 42,5 x 42,5 cm.

Repor

816132

2020-09-23