Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHACKBORD, 1800-talets senare del, Italien, fanerat i olika träslag, på pelarfot, undersida med etikett märkt Genua, höjd 74, 49,5x49,5 cm
Fanersläpp och skador
816142
2020-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här