Schackbord Italien

Schackbord Italien
Schackbord Italien
Schackbord Italien
Schackbord Italien
Schackbord Italien
Schackbord Italien
Schackbord Italien
Schackbord Italien

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHACKBORD, 1800-talets senare del, Italien, fanerat i olika träslag, på pelarfot, undersida med etikett märkt Genua, höjd 74, 49,5x49,5 cm

Fanersläpp och skador

816142

2020-09-23