Stolar Nesto

Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto
Stolar Nesto

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, märkta Nesto Sandvik 1989 , vitlackerat trä, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor

816144

2020-10-01