Gianni Versace Solglasögon 1990-tal
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
GIANNI VERSACE, solglasögon, 1990-tal, melerad båge och skalm med guldinslag, tonade glas, skalm med silverfärgad dekorplatta, något otydlig modellangivelse Basix 802 RDDA, äldre etui Versace original medföljer
Etui med bruksslitage.
816165
2020-10-04