Gianni Versace Solglasögon 1990-tal

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

GIANNI VERSACE, solglasögon, 1990-tal, melerad båge och skalm med guldinslag, tonade glas, skalm med silverfärgad dekorplatta, något otydlig modellangivelse Basix 802 RDDA, äldre etui Versace original medföljer

Zustandsbeschreibung

Etui med bruksslitage.

816165

2020-10-04