Pentik Finland Klänning stil ca S/M
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
PENTIK, Finland, klänning, stl ca S/M, troligen formgiven av Marja Mykkänen på 1990-talet, brun mocca, asymmetriskt konstruktion, helfodrad, framsidiga fickor, i ryggen dold dragkedja, inbyggda axelvaddar, baksidigt sprund, längd ca 108 cm
Lätt bruksskick.
816178
2020-10-04