Pentti Kaskipuro portfölj

Pentti Kaskipuro portfölj
Pentti Kaskipuro portfölj
Pentti Kaskipuro portfölj
Pentti Kaskipuro portfölj
Pentti Kaskipuro portfölj
Pentti Kaskipuro portfölj
Pentti Kaskipuro portfölj
Pentti Kaskipuro portfölj
Pentti Kaskipuro portfölj
Pentti Kaskipuro portfölj

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

200 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) "Stilleben II", portfölj med 4 st orginaletsningar (torrnål och akvatint), signerade, daterade samt numrerade, bladstorlek 60x53 cm

816203

2020-09-27