Else Uhlman

Else Uhlman
Else Uhlman

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELSE UHLMAN (född 1949): kustbild, akvarell, signerad och daterad 88, bladstorlek 34,5 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

816222

2020-09-24