Per Lütken

Per Lütken
Per Lütken
Per Lütken
Per Lütken
Per Lütken
Per Lütken
Per Lütken
Per Lütken
Per Lütken
Per Lütken

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PER LÜTKEN, vas, glas, Holmegaard, Danmark, grönt underfång, signerad och daterad 1958, höjd 22 cm.

Bruksslitage.

816223

2020-09-24