Hugo Josephson oljemålning

Hugo Josephson oljemålning
Hugo Josephson oljemålning
Hugo Josephson oljemålning
Hugo Josephson oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

HUGO JOSEPHSON (1877-1967), fiskebåtar, olja på duk, signerad, 59 x 100 cm.

816224

2020-09-24