New Works golvlampa
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GASPARD GRAULICH, "Five Floor Lamp", golvlampa, New Works, Danmark, stomme i svartlackerat stål, fot i svart marmor, höjd ca 175 cm
Skador: Smärre slitage, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
816232
2020-10-01