New Works golvlampa

New Works golvlampa
New Works golvlampa
New Works golvlampa
New Works golvlampa
New Works golvlampa
New Works golvlampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GASPARD GRAULICH, "Five Floor Lamp", golvlampa, New Works, Danmark, stomme i svartlackerat stål, fot i svart marmor, höjd ca 175 cm

Skador: Smärre slitage, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

816232

2020-10-01