Roberto Matta färglitografi

Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

ROBERTO MATTA (1911-2002): Komposition, signerad, 66/150, färglitografi, bladmått ca 50x65 cm

816238

2020-09-29