Etsningar 1800-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
ETSNINGAR, 1800-tal, 6 st, motiv över Clare Castle, Great Finsborough Hall, Ipswich, Euston Hall, Tendring Hall samt Schrubland Park, bildstorlek 9,5x14,5 cm.
Smärre slitage, ej examinerade ur ram.
816242
2020-09-26