Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (Sverige, Född 1934): kompositon, skulptur,delvis målat trä, signerad à tergo, längd 76 cm,

Ytslitage. Avslag och märken efter skadedjur, troligen ursprungliga

816246

2020-09-26