Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MADELEINE PYK (Sverige, Född 1934): kompositon, skulptur,delvis målat trä, signerad à tergo, längd 76 cm,
Ytslitage. Avslag och märken efter skadedjur, troligen ursprungliga
816246
2020-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här