Alf Ekberg skulptur

Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur
Alf Ekberg skulptur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF EKBERG (född 1945), komposition, skulptur, stengods, delvis förgylld, signerad, bredd 27 cm, höjd 27 cm.

816247

2020-09-26