Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAKLYKTA, 1900-talets andra hälft, Esteves Hijos, glas och mässing, höjd ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
816249
Datum:
2020-10-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner