Hushållsvåg

Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg
Hushållsvåg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUSHÅLLSVÅG Eskilstuna, 10 kg, järn och metall, 1900-talets första hälft, höjd 33 cm.

Slitage, rost, skador

816256

2020-09-24