Matsalsgrupp
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av 1 bord samt 6 stolar, betsad teak och bok, sitsar klädda i mönstrat tyg, bordets höjd ca 75, 191(90)x101,5 stolarnas sitthöjd ca 46 cm
Slitage, märken, repor, fläckar, ställvis blekta, ställvis hål i tyget
816259
2020-10-01