Matsalsgrupp

Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av 1 bord samt 6 stolar, betsad teak och bok, sitsar klädda i mönstrat tyg, bordets höjd ca 75, 191(90)x101,5 stolarnas sitthöjd ca 46 cm

Slitage, märken, repor, fläckar, ställvis blekta, ställvis hål i tyget

816259

2020-10-01