Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, uplight, 1900-talets senare del, betsat och bemålat trä, dimmer, höjd 177 cm
Bruksslitage
816261
2020-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här