Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKULPTUR, 1800-talets slut, i form av man med stegrande häst, patinerad zink, sockel i målat trä, höjd ca 47 cm
Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage
816277
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här