Pentti Kaskipuro etsningar

Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2020) 3 st etsningar (torrnål och akvatinta), signerade, daterade, numrerade, passepartoutstorlek 52,5x45 cm, 2 st 65x55 cm

816278

2020-09-27