Pentti Kaskipuro etsningar

Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar
Pentti Kaskipuro etsningar

Klubbat för:

85 EUR

Utropspris

150 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2020) 2 st etsningar (torrnål och akvatint), signerade, numrerade, passepartout storlek 55x65 cm

816279

2020-09-27