Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
KARL-ERIK EKSELIUS, karmstolar, 1 par, 1980-tal, mahogny, svart skinnklädsel, stoppad sits, etikettmärkta JOC, sitthöjd 48 cm
Märken, repor
816289
2020-09-24