JOC karmstolar 1 par

JOC karmstolar 1 par
JOC karmstolar 1 par
JOC karmstolar 1 par
JOC karmstolar 1 par
JOC karmstolar 1 par
JOC karmstolar 1 par
JOC karmstolar 1 par
JOC karmstolar 1 par
JOC karmstolar 1 par
JOC karmstolar 1 par
JOC karmstolar 1 par
JOC karmstolar 1 par

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, karmstolar, 1 par, 1980-tal, mahogny, svart skinnklädsel, stoppad sits, etikettmärkta JOC, sitthöjd 48 cm

Märken, repor

816289

2020-09-24