Klubbat för:
55 EUR
Utropspris
150 EUR
PENTTI KASKIPURO (1930-2020) 3 st etsningar (torrnål och akvatint), signerade, konstnärens avdrag, 5,5x6,5 cm, 5,5x10 cm, 8x14 cm
oinramade, något smutsiga
816301
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här