Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIET HEIN & BRUNO MATHSSON, bord "Superellips", Fritz Hansen, fanerat i bjork, kromade spännben, längd 180, bredd 100, höjd 70 cm
Bruksslitage, repor, fläckar, smärre fanerskador
816305
2020-10-01
Gör en kostnadsfri värdering här