Golvvas Höganäs majolika

Golvvas Höganäs majolika
Golvvas Höganäs majolika
Golvvas Höganäs majolika
Golvvas Höganäs majolika
Golvvas Höganäs majolika
Golvvas Höganäs majolika
Golvvas Höganäs majolika
Golvvas Höganäs majolika
Golvvas Höganäs majolika
Golvvas Höganäs majolika
Golvvas Höganäs majolika
Golvvas Höganäs majolika

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HÖGANÄS, golvvas, majolika, omkring 1900, signerad med rak stämpel och N, Nils Nilsson?, höjd ca 80 cm

Nagg

816306

2020-10-02