Elna Jacobsson oljemålning

Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning
Elna Jacobsson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

ELNA JACOBSSON (1894-1985): Blomsterstilleben, signerad Elna Jacobsson och daterad 1965, olja på duk, ca 47x39 cm

816308

2020-10-01